Sportsbiz yayında!

Spor spesifik pazarlama alanında, Türkiye'nin ilk dergisi "Sportsbiz" yayında. MediaCat'in okurlarına bir hizmeti olarak, Ocak sayısıyla birlikte dağıtımına başlanan Sportsbiz bundan sonra her iki ayda bir okurlarıyla buluşacak.

02.01.2003 - 00:00 | MediaCat

Spor spesifik pazarlama alanında, Türkiye’nin ilk dergisi “Sportsbiz” yayında. MediaCat’in okurlarına bir hizmeti olarak, Ocak sayısıyla birlikte dağıtımına başlanan Sportsbiz bundan sonra her iki ayda bir okurlarıyla buluşacak.

MediaCat’i de yayınlayan Kapital Medya AŞ ile Sportsnet’in ortak ürünü olan Sportsbiz’in genel yayın yönetmenliğini ve yazıişleri müdürlüğünü Pelin Özkan, editörlüğünü Fırat Türkoğlu yapıyor. Sportsbiz, 24 sayfa, MediaCat boyutlarında ve MediaCat ile birlikte ücretsiz.

Sportsbiz’in ilk sayısında yer alan konulardan bazıları şöyle; Dünya spor takvimi, dünyadan haberler, spor yatırım, markaların stat aşkı, markalar yıldızlarını nasıl seçiyor?

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.