MediaCat

Spordan fazlası

Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nden tüm dünyayı olimpiyat ruhuyla saran film.

26 Temmuz – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 2024 Paris Yaz Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına bir ay kala Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), yeni olimpik marka platformu “Sport. And More than Sport”un ilk adımını (Spor. Ve Spordan Fazlası) 90 saniyelik filmiyle atıyor.

IOC’nin marka platformu, olimpiyat deneyiminin çok boyutluluğunu, sporun ve olimpiyatların insanlara sahada ve saha dışında kazandırdıklarını yansıtmayı hedefliyor. Sporun büyüsünün yanı sıra aidiyet, insani bağlar, kişisel gelişim ve ilerleme, fırsatlar ve hayaller gibi sporun performansın ötesine geçen anlamlarını da kapsayan platform, olimpiyatları tüm insanların hayatına yakınlaştırmayı amaçlıyor.

Olimpiyat ruhunun Paris sokaklarından tüm dünyaya yayıldığı film, olimpiyat efsanesi Nadia Comăneci’yi ağırlıyor. Paris 2024 sırasında ve sonrasında yayınlanacak olan GUT imzalı filmin yönetmenliğini Robert Llauró üstleniyor.

IOC Başkanı Thomas Bach, “Spor, Olimpiyat Oyunlarının kalbindedir. Ama Olimpiyat Oyunları bundan çok daha fazlasını anlatır. Rekabeti aşar. Olimpiyat değerlerini yaşamakla, duyguları hissetmekle, fırsatların tadını çıkarmakla, harika anlar paylaşmakla ilgilidir. Bu, Paris 2024 sonrasında da tanık olacağımız, Olimpiyat Oyunlarının eşsiz ve ebedi ruhudur” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.