Spike Jonze bu kez Apple için kamera başında

Oscar ödüllü yönetmen bir kez daha dansı baş tacı edip, onlarca duyguyu özgür bırakıyor.

06.03.2018 - 11:15 | Tuğba Özögretmen

Spike Jonze bu kez Apple için kamera başında

Hareketliliği, dansı ve ritmi kamera önünde en iyi anlatan isimlerden biri Spike Jonze. 90’ların sonlarında çektiği Fatboy Slim videolarından tutun da Levi’s’ın Crazy Legs’ine ve 2016’da Kenzo için çektiği ve Margaret Qualley’nin dansıyla büyülediği Kenzo World reklamına varıncaya kadar… Şimdi ise dansın başrolü kaptığı başka bir yapıt için sıra Apple’ın.

Oscar ödüllü yönetmenin dört dakikaya sığdırdığı görsel coşkunluğa eşlik eden isim İngiliz müzisyen ve dansçı FKA Twigs. Apple’ın HomePod ürünü için hayata geçirilen ve Welcome Home adını taşıyan film, Adweek’e göre şimdiden yılın en dikkat çekici işlerinden biri olmayı başardı. Üstelik göz alıcı bu çalışma, içinde onlarca farklı duyguyu barındırıyor. Anderson Paak’ın Till It’s Over isimli yeni şarkısıyla tamamlanan filmde, duyguların müzik ve dans yoluyla bir mekândan nasıl taştığını etkileyici bir şekilde izliyoruz.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.