MediaCat

Sosyal sorumluluklar Pınar reklamında

Pınar, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği önemi yeni bir reklam filmiyle anlatıyor.

Sosyal sorumluluklar Pınar reklamında

Pınar, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına verdiği önemi yeni bir reklam filmiyle anlatıyor.

Pınar, ürünleriyle çocukların zihinsel ve bedensel gelişimine destek olurken kültür, sanat ve spor etkinlikleri ile kişisel gelişimlerine de katkı sağlamayı hedefliyor. Bu amaçla hayata geçirilen uzun vadeli ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projelerinin anlatıldığı reklam filminde Pınar Kido Resim Yarışması, Pınar Kido Çocuk Tiyatrosu ve Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın öyküsüne yer veriliyor. Reklam filminde geçmişten günümüze arşiv görüntüleri kullanılarak, öykünün gerçekliğine vurgu yapılıyor.

Pınar Karşıyakalı basketbolcu Birkan Batuk da reklam filminde

Pınar, spora olan katkısını ise Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nı destekleyerek gözler önüne seriyor. 1998 yılından bu yana Pınar Karşıyaka adıyla Türkiye Basketbol Birinci Ligi’nde mücadelesine devam eden basketbol takımı, çocukların spor aşkını basketbolla pekiştiriyor. Pınar’ın reklam filminde Türk basketbolunun yükselen yıldızlarından Birkan Batuk da çocuklarla birlikte basketbol oynarken görülüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.