Fenerbahçe haberde de rekor kırdı!

Fenerbahçe, kazandığı şampiyonlukların yanı sıra yeni rekorlara da imza atıyor

20.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Fenerbahçe, kazandığı şampiyonlukların yanı sıra yeni rekorlara da imza atıyor. Tam 26 yıl sonra Fenerbahçe ile Galatasaray’ın karşı karşıya geldiği, Türkiye Basketbol Ligi Play – Off Final maçları, son beş yıl içinde en çok haberi çıkan seri olarak tarihe geçti.

Medya Takip Ajansı Interpress’in basında çıkan haber ve yazılarını kapsayan araştırmasına göre, basketboldaki Fenerbahçe – Galatasaray derbisi, on dört gün içinde oynanan altıncı maç sonunda Sarı-Lacivertli takımın şampiyonluğu ile noktalanırken, spor sayfalarında hakkında toplam 873 adet haber yayınlandığı saptandı. Bu haber adedi aynı zamanda, son beş yıl içinde yapılan final serilerinin hakkında en çok haber yapılan seri olduğunu ortaya çıkardı.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ve derginin tek tek incelendiği araştırmada, Fenerbahçe – Galatasaray arasında oynanan 2011 Play – Off Final maçları, ulusal basında 562 defa yer alırken, yerel basında da toplam 311 kez yer aldığı belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.