MediaCat

Sosyal medya Kara Para Aşk’ı konuştu

Dizi, izleyicileri her iki ekranda da kendisine bağlamayı yine başardı.

Sosyal medya Kara Para Aşk’ı konuştu

Sosyal TV izleyicilerinin Çarşamba günü favorilerinden Kara Para Aşk, sezonun ikinci bölümü ile sosyal TV’ye damgasını vurdu ve günü birinci tamamladı. İzleyiciler gene ekranlarının karşısında heyecanlarının doruklarında bir geceyi geride bırakırken, gece boyunca düşüncelerini ve duygularını #enginakyürek, #tubabüyüküstün, #aşkımarağmen, #bugüngünlerdenkaraparaaşk, #yılanlarınöcü, #karaparaaşkta, #kpa, #elmer ve #nilmet etiketleri üzerinden paylaştı. Sosyal TV izleyicileri “Hayatı Tespih Yapmışım” şarkısını Elif ve Ömer’in şarkısı ilan ederken, buradaki düğün sahnesi çok konuşuldu. Nilüfer ve Metin aşkı da geceye ayrıca damgasını vururken izleyicilerden senaristlere ikilinin sahnelerinin artması yönünde istekler geldi.

Sosyal medya Kara Para Aşk'ı konuştu

Sezonun yeni dizilerinden Benim Adım Gültepe, ikinci bölümü ile geçen haftaki yerini korudu ve yayın gecesini ikinci sırada tamamladı. Senaryo ve oyunculukları yere göğe sığdıramayan izleyiciler bir yandan da dizinin “yılın dizisi” olması ile ilgili öngörülerini paylaştı. Dizi 4.053 izleyiciden toplamda 5.536 tweet alarak yayılımda 10.521.849 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

Sosyal medya Benim Adım Gültepe'yi konuştu

Kiraz Mevsimi izleyicileri yeni bölüm için 2’nci fragmanın yayınlanması ile klavyelerinin başına geçti ve Öykü’nün değişiminden konuşmaya başladı. Fragmandan ekran görüntüleri ve alıntıları da paylaşmayı unutmayan izleyiciler gün boyunca en çok @foxturkiye, @serkancayoglu, @kirazzmevsimi ve @ozgecangurel hesaplarıyla etkileşime geçti.

Çarşamba günlerinde yazdan bir esinti olarak devam eden Güzel Köylü, yayın gününü sosyal TV’de dördüncü sırada kapattı. İzleyicilerinin “Mevsimlik değil, dört mevsimlik dizi” dedikleri Güzel Köylü sezonda da hız kesmedi. 1.903 izleyiciden 3.107 tweet alan dizi yayılımda 4.365.282 kez izleyicilerin Twitter akışlarında yer aldı.

Yaklaşan sezon açılışı heyecanının etkisiyle Medcezir, günü beşinci sırada kapattı. Setten fotoğraflar ve yeni bölümün ikinci fragmanı ile paylaşımlarını sürdüren izleyiciler gün boyunca yorumlarını #medcezirde, #medcezirbasliyor, #medcezirlovers, #medcezirin, #mirabeylice, #yamankoper ve #serenaysarıkaya etiketleri ile paylaştı.

Twitter reytingleri - İnfografik: 10 Eylül 2014

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 10 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.