MediaCat

Sosyal izleyicilerin tercihi Ulan İstanbul oldu

Dizi, günü Karadayı ve Reaksiyon’un önünde tamamlamayı yine başardı.

Sosyal izleyicilerin tercihi Ulan İstanbul oldu

Çekişmeli geçen Pazartesi gecelerinde Ulan İstanbul geçen hafta birinciliği elinden kaybederken bu hafta gene Karadayı ve Reaksiyon‘un önüne geçerek tahtını geri aldı ve sosyal TV’de günü birinci kapattı. Sosyal izleyicilerin klavyelerinin ve ekranlarının başından ayrılmadan #YenidenBaşlamak dediği dizide Ferdi ve Derya hayranları çifte ayrılan sahnelerin kısalığından yakınırken, bir yandan da Ada ve Ferdi’nin sahnelerine takıldı. Karakterlerin hepsi ayrı hepsi kendine has ve güzel diyen izleyiciler uzun zamandır bekledikleri ve özledikleri türden bir bölüm izlediklerini sık sık dile getirdiler. Dizinin gündemi çok iyi yansıtıp, nasıl yerinde laf çarptırdığını paylaşan izleyiciler, gece boyunca dizilerinin reytinglerini yakından takip etti.

Sosyal izleyicilerin tercihi Ulan İstanbul oldu

ATV‘nin sevilen dizisi Karadayı ikinci haftasında Total’de ve AB’de birinci olurken sosyal medya reytinglerinde ikinci sırada yer aldı. Feride ve Mahir arasında geçenler geceye damgasını vururken, ikilinin diyalogları sıklıkla alıntılarla paylaşıldı. “Kendini değil Feride içindeki beni öldür” gece boyunca en çok paylaşılanlar arasında yer aldı. İzleyiciler bölümle ilgili memnuniyetlerini sık sık dile getirirken bir yandan da senaristlere ve emeği geçen herkese teşekkürlerini eksik etmediler. Dizinin sonlarına doğru gelecek hafta için öngörülerini paylaşmaya başlayan izleyiciler, bol aksiyonlu bir bölümün onları beklediği tahminlerinde bulundu.

Reaksiyon’da bu hafta yayınlanan yeni bölümü ile sosyal reytingleri üçüncü sırada tamamladı. Diziye yavaş yavaş ısınmaya başlayan izleyiciler, diziyi soluksuz izlediklerini paylaştılar. Kimi izleyicilerin dizinin biraz karışık olduğu ile ilgili yorumlar yaptığı gecede Ceyhun Yılmaz’ın attığı tweet, Top Tweet’ler arasında yer aldı.

Fox TV‘nin Fatih Portakal‘ın sunduğu Ana Haber Bülteni ve İsmail Küçükkaya‘nın sunduğu sabah haberleri Çalar Saat, eğitim sistemi, atamalar, doğa katli ve betonlaşma gibi konuların izleyiciler tarafından dile getirildiği ve tartışıldığı Pazartesi gününde Twitter reytinglerinde arka arkaya dördüncü ve beşinci sıralarda yer aldı.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Sosyal izleyicilerin tercihi Ulan İstanbul oldu

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 22 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.