MediaCat

Snapchat’i nasıl bilirsiniz?

Tarihinin ilk televizyon reklamıyla, Snapchat karşınızda.

Snapchat’i nasıl bilirsiniz?

Bilinirlik konusunda her ne kadar 25 yaş altı insanlar açısından bir problemi bulunmasa da, 25 yaş üstü insanların Snapchat‘in nasıl bir uygulama olduğu konusunda pek bir fikri yok. Gençler bu uygulamayı düzenli olarak kullanıyor fakat yaşı görece ilerlemiş olanlar snap’lere, hikâyelere ya da dans eden sosislilere pek de anlam veremiyor.

Snapchat ise 25 yaş üstü insanlara kendisini ifade etmek adına tarihinde ilk kez bir televizyon reklamıyla çıkıyor karşımıza. Hafta sonu NCAA Erkekler Basketbol Ligi Dörtlü Finali sırasında yayınlanan 60 saniyelik reklam filmi, bu nedenle de eğlendirici olmaktan ziyade eğitici bir nitelikte. Zira uygulamanın sunduğu evrenin, seçkin anları fotoğraflamaktan çok daha fazlasını ifade ettiği, kullanıcıların gündelik yaşamlarından örnekler ile sunuluyor. Filmin sonlarına doğru gelindiğindeyse, “Snapchat, nasıl hissettiğinizin nasıl göründüğünüzden daha mühim olduğu bir uygulamadır” sözü ile Snapchat’ten diğer sosyal medya platformlarına, özellikle de Instagram‘a bir gönderme geliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.