SAP SEFA ve SAP Türkiye’ye yeni pazarlama direktörü

SAP Türkiye ve SAP SEFA Bölgesi'nde pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

02.04.2018 - 10:58 | MediaCat

SAP’nin, büyüme hedeflerinde yer alan Güney Avrupa dahilinde yapılandırdığı ve Türkiye’yi de kapsayan SAP SEFA Bölgesi’nin pazarlama direktörlüğüne Özlem Kestioğlu Özel atandı. Özlem Kestioğlu Özel; Türkiye, İspanya, Portekiz, İsrail ve Fransızca konuşan Afrika ülkelerini kapsayan bölgede stratejik büyüme planlarının oluşturulmasından ve pazarlama operasyonlarından sorumlu olacak. Globaldeki dijital dönüşümün ve müşteri odaklı yaklaşımın bir parçası olarak geliştireceği dijital pazarlama stratejileri ile bölgenin büyüme hedeflerine katkı sağlayacak olan Kestioğlu Özel, bölgesel sorumluluğunun yanı sıra SAP Türkiye Pazarlama Direktörü olarak da görev alacak. Kestioğlu Özel, Türkiye’de yeni iş alanları oluşturulmasına odaklanacak.

Bilişim teknolojileri endüstrisinde 20 yıla yakın derin bir deneyime sahip olan Özlem Kestioğlu Özel, kariyerine SAP’de başladıktan sonra Oracle, Koç Sistem ve Accenture gibi uluslararası şirketlerde üst düzey rollerde görev aldı.  Kestioğlu Özel, SAP bünyesine katılmadan önce GrowRide Danışmanlık Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü olarak çalışmaktaydı. Halen WeConnect bünyesinde kadın sahipliğindeki girişimlere mentorluk yapmakta olan Kestioğlu Özel, aynı zamanda TurkishWin ve Binyaprak’ta yönetim kurulu danışmanı olarak görev almakta.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.