SMG’den çoğunluklara dokunmanın yolları

"Türkiye’de Orta Sınıf, Medya ve Popüler Kültür” konulu etkinlik 26 Mart'ta gerçekleştirildi.

31.03.2015 - 11:23 | MediaCat

26 mart Perşembe sabahı, Kanyon AVM sinemaları “Çoğunluğu Anlamak” temalı farklı bir etkinliğe tanık oldu. Starcom MediaVest Group Türkiye tarafından, “Türkiye’de Orta Sınıf, Medya ve Popüler Kültür” konularının ele alındığı bu etkinliğin amacı, toplumumuzu çevreleyen/etkileyen kültür öğelerini, aidiyetleri, değerleri, beklentileri kavrayıp anlamlandırmak ve popüler ve sevilen markalar yaratmak hedefindeki pazarlama/reklam profesyonellerine, çoğunluklara “dokunmanın” yollarını keşfetmekte yardımcı olabilmekti.

Starcom MediaVest Group Türkiye Genel Müdürü  İnanç Dedebaş’ın modere ettiği etkinliğe katılan konuşmacılar, Ipsos Türkiye Başkanı ve Ipsos Global Yönetim Konseyi Üyesi Vural Çakır, Sosyal Antropolog ve Televizyon Eleştirmeni Prof. Dr. Tayfun Atay, Sosyolog Prof. Dr. Orhan Tekelioğlu, Gonzo Insight Kurucu Ortağı Onur Yazıcıoğlu, Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, Endemol Türkiye Başkanı Gökhan Tatarer, Kimola Kurucusu Mustafa Savaş, SMG Liquid Thread Türkiye Başkanı Ferda Tarakçıoğlu Erdem ve SMG Türkiye Business Intelligence Başkanı Mutlu Doğruak idi. Etkinlik süresince, konuşmacılar eşliğinde, toplumumuzun değişen ve değişmeyenleri, beğeni ve tercihlerimizi etkileyen kültürel kodlarımız, ortak ve ayrışan yönlerimiz, popüler kültür ve medya-kültür ilişkileri irdelendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.