MediaCat

Smarties Next! Meet-Up geride kaldı

MMA Türkiye’nin düzenlediği Smarties Next! Meet-Up’tan geriye kalanlar.

MMA Türkiye’nin düzenlediği Smarties Next! Meet-Up Salt Galata’da gerçekleşti. İçeriği 16 Aralık’ta katılımcılarını Swissôtel The Bosphorus’ta buluşturacak olan Smarties Next! Conference’ın bir modellemesi olarak hazırlanan etkinlik, modern pazarlama alanında çalışan 400’den fazla sektör uzmanını bir araya getirdi. MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Didem Namver’in açılış konuşmasıyla başlayan etkinlikte, yılın geride kalan kısmında pazarlama dünyasının gündemini meşgul eden gelişmeler, yoğun yaz gündemi ve sektördeki yapay zekâ uygulamaları ele alındı.

MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Didem Namver MMA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Didem Namver

Etkinliğin ilk panelinde LC Waikiki E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Barbaros Yiş ve Stay Influence Kurucusu ve CEO’su Orhan Beyazıt, yapay zekânın e-ticareti nasıl etkilediğini; modaya ve tüketiciye nasıl yön verdiğini ele aldı.

Mastering the Game of Sports Marketing panelinde PepsiCo CSD Marka Yöneticisi Büşra Türkmen ve PepsiCo Türkiye TCP ve Basın Yöneticisi Canol Genel PepsiCo’nun UEFA Şampiyonlar Ligi sponsorluğu kampanyasının detaylarını, Allianz Türkiye Pazarlama Direktörü Murat Toz umut duygusunu yaygınlaştırmak için markalara düşen görevi ve milli sporculara verdikleri destekleri anlattı.

SPORTSQR Kurucusu ve Sports Yorumcu ve Sunucuları Gökhan Abdik ve Müjdat Muratoğlu ile Fropie E-ticaret ve Dijital Pazarlama Müdürü Merve Peker’in katıldıkları oturumun gündeminde de Olimpiyat Oyunları ve Avrupa Futbol Şampiyonası sebebiyle spor dolu geçecek yaz sezonu için planlanan geleneksel ve dijital spor pazarlaması faaliyetleri; markaların başarısı için dijital spor kanallarından nasıl yararlanabileceği vardı.

Stradesco Ajans Başkanı ve çocuk kitapları yazarı Zeynep Kömürcü Bulut, Selin Madak Consultancy Kurumsal Eğitmen ve Start-up Mentoru Selin Madak, HR/kariyer danışmanı ve eğitmen Sinem Işık, yönetim ve teknoloji danışmanı, CXO ve yazar Cem Tokbay ve Eti Medya Yöneticisi Ayça Güçlüoğlu’nun katıldığı oturumda ise yapay zekânın pazarlama sektöründe yarattığı dönüşümler mercek altına alındı.

Amazon Türkiye Influencer İlişkileri Müdürü Barın Özgirgin ve içerik üreticisi Berk Keklik (Uberküloz) SMARTIES Türkiye Ödülleri 2024 için dikkat edilmesi gereken konuları paylaşırken; Penti CMO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Cristina Polini, AU Inova Lab. Direktörü Doç. Dr. Dicle Yurdakul, Mastercard Tüketici Pazarlaması ve Sponsorluk Başkan Yardımcısı Ceren Türkben Kaya ve MMA Global MEA CEO’su Melis Ertem kadınların iş hayatında, özellikle pazarlama alanında güçlendirilmesi için neler yapılabileceğini ele aldılar.

Penti CMO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Cristina Polini Penti CMO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Cristina Polini

Etkinliğin son konuşmacısı Adobe Certified Expert Niyazi Yıldırım oldu. Yıldırım, yeni yapay zekâ özellikleriyle yaratıcılığı destekleyen Adobe uygulamalarını anlattı. Kapanışta konuşan MMA Global MEA CEO’su Melis Ertem ise oturumları herkesi Smarties Next! Konferansı’na davet ederek noktaladı.

Smarties Next! Meet-Up, oturumların sonlanmasının ardından yaza merhaba partisiyle devam etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.