MediaCat

Nude global lansmana hazırlanıyor

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, dünyaca ünlü stil ikonu Iris Apfel ile güçlerini birleştiriyor.

Nude global lansmana hazırlanıyor

Şişecam’ın global tasarım markası Nude, global lansman kampanyası kapsamında Amerikalı stil ikonu, iş kadını ve iç mimar Iris Apfel ile işbirliği yaptı. “Yalın güzeldir” mottosuyla hareket eden Nude ile cesur ve sıradışı stiliyle dikkat çeken 97 yaşındaki Apfel arasındaki işbirliği, TBWA/Istanbul’un hazırladığı kampanyayla taçlandı. İşbirliğinin arka planındaki en önemli neden ise, “ünlü stil ikonunun Nude’un geleneksel sınırların ötesine geçen tarafını çok iyi yansıtması” olarak ortaya koyuluyor.

Apfel işbirliğini, “Gördüğünüz gibi pek minimalist biri değilim. Üst üste aksesuarlar takmaya ve renkli giyinmeye bayılırım. Ancak bu benim yalın düşünmediğim anlamına gelmez. Nude benim yalın tarafım. Yalınlık bir düşünce biçimi ve bence yalın güzeldir” sözleriyle açıklarken; Nude Tasarım Direktörü Emre Bozbeyli düşüncelerini, “Nude’un tüm yıl boyu sürecek yeni kampanyasında Iris Apfel ile iş birliği içerisinde olmaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyuyoruz. O sadece bir stil ikonu ve iç mimar değil, aynı zamanda eşsiz ve ilham veren bir birey. Enerjisini ve tutkusunu yaptığı her işte hissedebilirsiniz. Onunla çıktığımız bu keşif yolculuğu bizleri çok heyecanlandırıyor” sözleriyle anlattı.

İngiltere, Amerika, İtalya ve Türkiye’nin de aralarında olduğu birçok ülkenin dahil olacağı global lansman kampanyası, Iris Apfel’in de katılımıyla 18 Ekim’de New York’ta gerçekleştirilecek. İşbirliği kapsamında Nude, Apfel’in tarzından ilham alan özel bir koleksiyon da sunacak. Bu tasarımlar arasında, canlı renkler ve desenlerle yeniden tasarlanan Tomas Kral’ın Beak ve Ayşe Birsel’in Mono Box koleksiyonları bulunuyor.

Nude global lansmana hazırlanıyor

Fotoğraf çekimleri Sebastian Kim ve 212 Prodüksiyon ile birlikte gerçekleştirildi.

Lansman kampanyasının ve işbirliğinin tüm detayları MediaCat Ekim sayısında yer alacak röportajda olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.