Sırayı da reklamı da atla

Sıra bekleme sorununu çözen United Airlines'tan tamamını izlemeye gerek olmayan reklam.

12.08.2022 - 16:02 | Sencer Uçar

Sırayı da reklamı da atla

Müşteri temsilcisine telefon ya da mobil uygulama aracılığıyla direkt ulaşılabilmesini sağlayan Agent on Demand hizmetiyle yolcularını havaalanlarında sıra bekleme derdinden kurtaran United Airlines, uzun mu uzun reklam filminde YouTube’un “reklamı atla” özelliğinden ilham alıyor.

“Sırayı atla butonu olsaydı fena mı olurdu” sözüyle açılan 72andSunny LA imzalı 15 dakikalık reklam filminde izleyici havaalanı sırasıyla baş başa bırakılıyor. Hizmetin tane tane anlatıldığı saniyelerin ardından dış ses sırayı da kalanında hiçbir şeyin yaşanmayacağı reklamı da atlamayı öneriyor.

72andSunny LA Yönetici Kreatif Direktörü Lauren Smith, kampanyayı, “Umarız insanlar sondaki sürprizi kaçırmaz. Şaka şaka, sürpriz yok. 15 dakika boyunca aynı uzun sıra var. Arada hoş metinler de var tabii. Aslına bakarsanız esas sürpriz havaalanı sırasını atlayan özelliği gerçekten inovatif medya fikirleriyle bir araya getirebilmek” sözleriyle yorumluyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: United Airlines
  • Reklam Ajansı: 72andSunny LA
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.