Hero Türkiye’ye yeni pazarlama direktörü

Hero Türkiye'de pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

15.08.2022 - 10:30 | MediaCat

Hero Türkiye'ye yeni pazarlama direktörü

Bebek gıdası odağında 136 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İsviçreli uluslararası gıda şirketi Hero’da pazarlama direktörü olarak Türkiye operasyonlarına liderlik edecek isim Gökçe Uysal Kurer oldu.

Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezun olan Gökçe Uysal Kurer, kariyerine 2010 yılında Hayat Kimya Global’de başladı. 2010 – 2022 yılları arasında Barilla’da sırasıyla marka müdürü, pazarlama müdürü ve pazarlama ve kategori geliştirme müdürü görevlerini yürüttü. Barilla’da geçirdiği 12 yıl boyunca farklı kategorilerdeki lokal ve global markaların stratejik pazarlama yönetimi, farklılaşma stratejileri ve iletişim alanlarındaki çalışmalarını yürütüp, tüm pazarlama ve kategori geliştirme çalışmalarının sorumluluğunu üstlendi.

Uysal Kurer, yeni görevinde Hero Türkiye’nin pazarlama operasyonunun yanı sıra markanın uzun dönem stratejilerini ve projelerini yönetecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.