MediaCat

Gel, ne olursan ol Singapur’a gel

Singapur, bir turizm ülkesi olarak markasını yeniden konumlandırıyor.

Gel, ne olursan ol Singapur’a gel

Singapur Turizm Kurulu (STB) ve Ekonomik Kalkınma Kurulu, Singapur’un yalnızca ziyaret edilecek bir şehir değil tutkuların dilendiği gibi yaşanabileceği bir özgürlük alanı olarak konumlandırıldığı yeni bir turizm kampanyası hazırladı.

Ülkeyi “turistler için ziyaret edilecek ülkeler listesinde bir maddeden ziyade ziyaretçilerin olmak istedikleri kişi olabilecekleri bir yer” olarak konumlandırmayı hedefleyen kampanyanın stratejisi Singapurlu ajans The Secret Little Agency imzası taşıyor. Turizm kampanyasının ardındaki ajans ise TBWA Singapur.

“Passion made possible” sloganıyla dün yayına alınan kampanya şimdilik Singapurlu akademisyen ve kamuoyu nezdinde biraz karışık hisler uyandırmışa benziyor. Kimilerince mesajı belirsiz ve fazla klişe bulunan kimilerince ise ülkenin bilinmeyen yönlerine dikkat çekmesi açısından anlamlı olan kampanya yeni filmlerin yanı sıra etkinlikler ve dijital mecralarda gerçekleştirilecek çalışmalarla devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.