Sihir mobilya yeni web sitesiyle sihirliyor

Dünyanın önde gelen 30’u aşkın İtalyan mobilya ve aksesuar markasını Türkiye’ye getiren

16.06.2008 - 12:43 | MediaCat

Dünyanın önde gelen 30’u aşkın İtalyan mobilya ve aksesuar markasını Türkiye’ye getiren Sihir Mobilya’nın yenilenen web sitesi www.sihirmobilya.com yayında.

Dünyanın önde gelen 30’u aşkın İtalyan mobilya ve aksesuar markasını Türkiye’ye getiren Sihir Mobilya’nın, mağazalarının ve tüm markalarının ayrıntılı bilgilerinin ve görsellerinin yer aldığı web sitesi www.sihirmobilya.com yenilendi. www.sihirmobilya.com ziyaretçileri, Sihir Mobilya Mağazaları ve tasarımlarıyla dünya mobilya sektörüne yön veren markaları hakkında tüm bilgilere rahat ve kolay bir şekilde ulaşabilecek.

Görselliğin ön planda olduğu, adeta ziyaretçilerine mağaza içinde geziyormuş hissi veren www.sihirmobilya.com’da, Sihir Mobilya’nın tarihçesinden mağazalarına, projelerinden haberlerine kadar tüm bilgilere yer veriliyor. Estetik, fonksiyonel ve yenilikçi tasarımlarıyla dünya mobilya sektörüne yön veren markaların yeni koleksiyonundan çok sayıda ürün görselinin, markaların tasarım dünyasındaki yeri, geçmişleri, tasarımcıları hakkında bilgilerin ve web sitelerine yönlendirmelerin de bulunduğu www.sihirmobilya.com, dünyaca ünlü İtalyan mobilya markalarını elinizin altına getiriyor.

Aralarında Natuzzi, Mercantini, Febal, Cattelan, Arflex, Desiree’nin de bulunduğu 30’u aşkın marka, yüzlerce tasarım harikası mobilya ve aksesuar ürününün bir arada bulunduğu Sihir Mobilya Mağazaları, yenilenen web sitesiyle her zamankinden daha yakın.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.