Sid Lee’den reklamı reklama kırdıran eklenti

Sid Lee "Chrismatizer"ı gururla sunar.

25.12.2015 - 14:05 | Arzu Nilay Kocasu

Reklamı reklama kırdıran uygulama

Uluslararası reklam ajanslarının pek çok toplum için yılın en önemli etkinliklerinden biri olan Noel şerefine yalnızca reklamverenlerini değil, bizzat kendilerini de tanıttıkları videolar çekme konusundaki hevesi malumunuz.

Öte yandan, her ne kadar işin içinde bir reklamveren olmasa da, videonun sahibi reklam ajansı olunca yayınlanan videoda da izleyen kişi için bir “reklam” izlediği hissiyatı oluşması muhtemel. Peki ya bir reklam ajansı, zoraki izlenen reklamların yerini alacak Noel videoları hazırlasaydı?

Montréal’li reklam ajansı Sid Lee 15 ila 60 saniyelik 21 spottan oluşan bir Noel videoları serisini meraklıların beğenisine sundu. Ajansı muadillerinden ayıran özellik ise, reklamları için özel bir Chrome eklentisi hazırlamış olması.

Ajansın hazırladığı eğlenceli Noel videolarının YouTube kullanıcıları ile izlemek istedikleri videolar arasına giren pre-roll reklamların yerini almasını sağlayan eklenti, böylelikle, en azından zorla reklam izlemek yerine bir reklam ajansının hazırladığı ve bir reklamverene hizmet etmeyen videolar izlemenize olanak sağlıyor.

Dileyenler uygulamayı buradan indirebilirler, şüpheciler için ise Sid Lee’nin pre-roll reklamlar yerine izletmeyi planladığı spotların tamamı hızlı bir deneme sürüşü için aşağıda.

Kaynak: Infopress

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.