Kiğılı’dan yeni yıla yeni yarışma

Markadan yılbaşına özel dijital kampanya.

25.12.2015 - 14:41 | MediaCat

Kiğılı'dan yeni yıla yeni yarışma

Erkek giyim markası Kiğılı, yılbaşı için internet sitesi üzerinden yeni bir uygulama başlattı. Kiğılı Hediyem kampanyası kapsamında marka, Kigili.com sitesinden alışveriş yapanlara hediye aldıkları kişilere mesajlarını iletmek için özel bir video hazırlama imkanı sunuyor.

İnternet sitesinden hediyelerini seçenlerin alışveriş tamamlandıktan sonra, dilerlerse, 15 saniyelik bir video çekip hediye aldıkları kişiyle paylaşmalarına olanak sağlayan marka en iyi videoları belirlemek için sosyal medya fenomenleri İleyna Kıyak, Muzaffer Kuytu ve Ceyhun Kırdemir’den oluşan bir jüri ekibi kurdu. Fenomenlerin en iyi 10 videoyu belirleyecekleri yarışma sonucunda birinci seçilen videonun sahibi Kapadokya Taşkonaklar Otel’de 3 gece 4 gün sürecek çift kişilik bir tatil, ikinci videonun sahibi Samsung Galaxy Tab 4 T230 8GB 7, üçüncü videonun sahibiyse Sony Cybershot 20.1 MP fotoğraf makinesi kazanacak. Dereceye giren diğer videoların sahipleriyse fotoğraf makinesi, akıllı saat ve hediye çekiyle ödüllendirilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.