Siber’de iki büyük ödül

Bu yıl 57.'si düzenlenen Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivalinde 'Siber' kategorisinin ödülleri de dağıtıldı...

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl 57.’si düzenlenen Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivalinde ‘Siber’ kategorisinin ödülleri de dağıtıldı. Başkanlığını Crispin Porter + Bogusky’nin Kreatif Şefi Jeff Benjamin’in yaptığı Siber jürisi, bu yıl iki Büyük Ödül birden verdi. İlk Grand Prix İsveç’e gitti. DDB Stockholm, Volkswagen için yaptığı siber kampanyayla Büyük Ödüle uzanırken, zirvede yer alan diğer ajans ABD’den Wieden + Kennedy Portland oldu. Ajansın Nike için hazırladığı çalışma Büyük Ödüle layık görüldü.

Böylece ABD bu yılki festivalde dördüncü Büyük Ödülünü almış oldu. Daha önce TBWA/Chiat/Day Los Angeles, Gatorade için yaptığı çalışmayla hem PR hem de Promosyon kategorilerinde, Anomaly New York ise Diesel için yaptığı kampanyayla Açıkhava kategorisinde Grand Prix’ye uzanmıştı.

Türkiye bu yıl Siber kategorisinde toplam 22 işle festivale katıldı. Bunlar arasında kısa listeye kalan ya da ödül alan herhangi bir çalışma olmadı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.