Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’e yeni işletme direktörü

Dati Yatırım Holding A.Ş.’nin iştiraki Starwood Grubu’nun Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni işletme direktörü...

23.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Dati Yatırım Holding A.Ş.’nin iştiraki Starwood Grubu’nun Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yeni işletme direktörü Türkan Sönmez oldu.

Şehir otelciliğine farklılık getirerek İstanbul’un kalbinde resort konforu sunan ve dünya standartlarıyla Türkiye’nin ihtiyaçlarını buluşturan Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in işletmesinin başına turizm sektöründe deneyimli bir isim olan Türkan Sönmez getirildi.

2008- 2009 yıllarında Ataköy Otelcilik A.Ş’nin Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev almış olan Türkan Sönmez, Türkiye’de ilk defa uluslararası bir zincirde ilk işletme direktörü görevini üstlendi.

Sutton Coldfield College Turizm ve Hotel İşletmeciliği mezunu olan ve fransızca, ingilizce yabancı dil eğitimi almış olan Sönmez, 1997-2006 yıllarında Divan Otellerinde Satış Müdürlüğü’nde ve 2006-2008 yıllarında Kaya Holding’de Kaya Otellerinin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonunda görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.