MediaCat

Sezon finali yaklaşan Medcezir Cuma’nın en çok konuşulan programı oldu

Cumartesi günü rekabeti ise Yedi Güzel Adam ve Survivor arasında geçti.

Sezon finali yaklaşan Medcezir Cuma’nın en çok konuşulan programı oldu

Cuma gecesini alıştığı isimlere emanet eden sosyal TV izleyicisi tercihini gene Medcezir üzerine yaptı ve dizi Cuma gecesini açık ara farkla birinci sırada kapattı. Sezon finaline iki bölüm kalan dizinin izleyicileri Yaman’ın doğum gününü ekranlarının başında #iyikidogdunyaman etiketi ile kutladılar. “Ender ‘Yaman bizim manevi oğlumuz’ deyince gözleri dolan tek ben değilimdir di mi?” diye soran izleyiciler bir yandan da Mira’yı “Mira da bir havalar bir havalar saçma yani hem de çok saçma” diyerek eleştirdi. Bazı sosyal TV izleyicileri “Bizde Medcezir’i bayıldığımızdan izlemiyoruz. Ne kadar dayanamasak ta her zaman Çağatay’a tam destek full destek” yorumlarını paylaşırken, izleyiciler Mira’nın hediyesine takılarak “Mira hediye olarak bir ayakkabı alsaydın daha makbule geçerdi” gibi yorumlar yaptı.

İzleyicilerinden sorular alıp canlı yayında cevaplayan Beyazıt Öztürk herkesi kahkahalara boğdu

Beyaz Show bu hafta Funda Arar, İsmail Baki Tuncer, Gözde Atasoy, Emre Kamçılı ve Miss Turkey güzelleri Amine Gülşe, Dilan Çiçekdeniz, Aybüke Pusat ve Gizem Koçak’ı konuk ettiği canlı yayını ile Cuma günü ikinci sırada geldi. İzleyicilerinden sorular alıp canlı yayında cevaplayan Beyazıt Öztürk herkesi kahkahalara boğdu. Sosyal TV izleyicileri gece boyunca Funda Arar’ın şarkılarından bol bol alıntı yaptı. Niran Ünsal ve Metin Arolat’ı konuk eden Okan Bayülgen, Makina Kafa’nın sezon finali ile Cuma gecesini sosyal TV’de üçüncü sırada kapattı. Kardeş Payı Cuma gecesi yayınlana tekrar bölümü ile gene Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarındaydı ve geceyi dördüncü sırada kapattı. Karagül bu Cuma yayınlanan bölümüyle izleyicilerden ilgi gördü ve geceyi beşinci sırada kapattı. Kendal, Oğuz ve Narin üçlüsünü konuşan izleyicilerden “Kendini izlettiriyor” ve “Senaristleri tebrik ederim” gibi yorumlar aldı.

Yedi Güzel Adam Survivor arasındaki kıyasıya rekabetin bu haftaki galibi az bir fark ile Survivor oldu.

Cumartesileri Yedi Güzel Adam ve Survivor arasındaki kıyasıya rekabetin bu haftaki galibi az bir fark ile Survivor oldu. Günü birinci sırada kapatan yarışmaya damgasını Turabi ve Akın arasındaki kavga vurdu. Sosyal TV izleyicileri bir yandan Turabi’nin diskalifiye olup olmadığı sorunsalı ile uğraşırken bir yandan Serenay destekçileri boş durmadı ve “Önemli olman kalp kazanmak değil mi? Sen belki Survivor’ı kazanamadın ama kalplerimizi kazandın #SurvivorunBirİNCİSİSerenay” gibi yorumlar paylaştı. Yedi Güzel Adam, cumartesiyi ikinci sırada kapattı. “Yedi Güzel Adam son yıllarda gördüğüm en anlamlı dizi projesi, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İzlemek lazım, kaçırmamak lazım.” diyen sosyal TV izleyicileri gece boyunca sevdikleri dizeleri Twitter’da alıntılar yaparak paylaştı. Hafta sonunun sevilen dizilerinden Fatih Harbiye üçüncü sıradaydı. İzleyiciler “Macit gibi romantik ve düşünceli adam daha yok” diyerek karaktere destek verirken bir yandan da “#fatihharbiye ekibi emeğinize yüreğinize sağlık. Her zamanki gibi muhteşem ötesiydi. Heyecanla ve gözyaşıyla izledik. Teşekkürler #sonrasıaşk” yorumunu paylaştı.

Yedi Güzel Adam Survivor arasındaki kıyasıya rekabetin bu haftaki galibi az bir fark ile Survivor oldu.

Pazar gününün açık ara tartışmasız zaferi gece Survivor’a aitti. Turabi konuşulmaya devam ederken sosyal TV izleyicileri bir yandan “Acun Ilıcalı bu akşamki örneğiyle Merve ye karşı çok ayıp etti” gibi eleştirileri dile getirdi. Tolga Karel’e takılmaya devam eden izleyiciler “Ah Tolga Karel yaprak dökümünde 2 kız kardeşi idare etmeye benzemiyor dimi Survivor’da oyun kazanmak” şeklinde yorumlar paylaştı. Güneşi Beklerken olanca hızıyla sezon finaline yaklaşırken, izleyicilerde elleri klavyelerinde etkileşime geçmeye devam etti. Pazar gününü ikinci sırada kapatan dizinin Sosyal TV izleyicileri Kerem ve Zeynep’in öpüşme sahnesinden çok etkilendi. “Her gittiğin yerde hayallerinin sahibini görüyorsan ya âşıksındır ya da seviyorsundur #GunesiBeklerken” yorumunun sıkça paylaşıldığı gecede izleyiciler #zeykerinvedasi, #pazardenince, #keremsayer, #gunesibeklerkenin, #zeykerbitmesingbdevametsin ve #zeyker etiketlerini parmaklarından düşürmedi. Hatasız Kul Olmaz kendine Pazar günlerinde edindiği yeri sağlamlaştırırken günü üçüncü sırada kapattı. “Bu dizinin senaryosu harika yazık olmaz umarım devam eder reytingler yükselmeli” diyen izleyiciler bir yandan “Bu bölüm adamım Kolsuz Recep” gibi yorumlar paylaştı. Suçluyu kendi aralarında tahmin etmeye çalışan izleyiciler “#hatasızkulolmaz su Bulut’un yanındaki adam bildirdi. Bence bir an Bulut söyleyince duraksadı #suclukim o adam işte” şeklinde tahminlerde bulundu.

Sezon finali yaklaşan Medcezir Cuma'nın en çok konuşulan programı oldu

* Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 30-31 Mayıs ve 1 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.