Sevenler ayrılmasın diye

Dogs Trust'tan hayat pahalılığından ötürü köpeklerinden ayrılmayı düşünenlere iç rahatlatan mesaj.

16.01.2023 - 17:18 | Sencer Uçar

Birleşik Krallık’ta köpeklere yardım etmek adına faaliyet gösteren Dogs Trust, hayat pahalılığı altında köpeklerine bakamaz duruma gelen insanlara yeni bir kampanyayla sesleniyor.

Köpeklerine bakacak durumu olmadığı belirtenlerden her hafta bini aşkın telefon alan Dogs Trust, köpekler ve sahipleri arasındaki bağın güzelliğini sergilediği kampanyayla onların ihtiyaç duyduğu yardımı sunabileceğini de vurguluyor.

Dogs Trust Pazarlama Direktörü Nick Daniel, “Hayat pahalılığı krizi, köpek sahipleri üzerinde büyük bir etki yaratıyor. Çok sevdikleri köpeklerinden masraflarını karşılayamaz duruma geldikleri için vazgeçmek zorunda olduğunu ileten insanlardan eşi görülmemiş kadar çok telefon alıyoruz. Onlara nasıl yardım edebileceğimizi, ailelerini köpekleriyle bir arada tutmalarını sağlayabileceğimizi farklı yollarla gösteren bu kampanyayı oluşturma nedenimiz bu. Köpekleri ve hayatımıza kattıkları neşeyi kutlamak, onları en mutlu oldukları yerlerde tutmak istiyoruz” yorumunda bulundu.

Hem köpekleri sahiplendirmek hem de hayat pahalılığında köpek sahiplerinin köpeklerinden ayrılmasını önlemek için Dogs Trust ile çalışmaktan duydukları heyecanı vurgulayan VCCP Londra Yönetici Ortağı Sophie Maunder ise kurumun köpekler ve sahipleri arasındaki bağın önemini en az ülkedeki 12 milyonu aşkın köpek sahibi kadar bildiğini ifade ediyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Dog Trust
  • Reklam Ajansı: VCCP Londra
  • Prodüksiyon Şirketi: The Sweet Shop
  • Yönetmen: Nicolas Jack Davies
Kaynak: LBBOnline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.