MediaCat

Sesli Tweet devri başladı

Tweet atmanın sesli versiyonu JamiiCall, Mobilera ve Jamii iş birliğiyle hayata geçiyor.

Sesli Tweet devri başladı

Telekom operatörleri ve markalar için bağlılık programları yaratan Mobilera’nın, Almanya merkezli WebVoiceCast adlı platformu sağlayan ve T-Ventures / Deutsche Telekom ortaklığı da bulunan mobil iletişim teknolojileri şirketi Jamii ile yaptığı iş birliği sonunda 80 ülkede sesli Tweet devri başlıyor.

Sosyal medya trend ve alışkanlığını tabana yaymayı hedefleyen hizmet sayesinde akıllı telefonu olan ya da olmayan tüm kullanıcılar, sevdikleri ünlülerin yorumlarını, yine ünlülerin kendi seslerinden anlık olarak dinleyebiliyor; takip ettikleri markaların mesaj ve kampanyalarına, sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirmelere ve kurumsal duyurulara  telefonları üzerinden dahil olabiliyorlar.

JamiiCall ile ünlüler, markalar, devlet kurumları, STK’lar  ayrıca kendi Facebook sayfaları üzerinden gün içerisinde hayranlarına/takipçilerine gönderdikleri sesli mesajların ilk 15 saniyelik kısmını yayınlayarak, bu mesajları beğenenlerin mesajın tamamını  ceplerinden dinleyebilmesini de sağlıyor.

Mobilera Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferda Kertmelioğlu, bu yenilikçi hizmeti halihazırda Mobilera’nın hizmet verdiği tüm ülkelere taşımayı hedeflediklerini söylüyor. Kertmelioğlu, servisin, başta Türkiye ve Mobilera’nın halihazırda aktif operasyonlarının bulunduğu Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde olmak üzere, 80’den fazla ülkede kullanılabilir hale geleceğini belirtiyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.