Sermaye piyasalarında yatırımcı etkisi tartışılacak

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sermaye Piyasaları Zirvesi’nde yatırımcı odaklı sermaye piyasaları konusu ele alınacak.

26.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Sermaye Piyasaları Zirvesi’nde yatırımcı odaklı sermaye piyasaları konusu ele alınacak. 27 Nisan’da gerçekleştirilecek zirvenin açılışı, Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tarafından yapılacak.

Active Academy tarafından Sermaye Piyasası Kurulu’nun (SPK) katkılarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ve İstanbul Swissôtel’de yapılacak olan Sermaye Piyasaları Zirvesi’nde “Yeni Trend: Yatırımcı Odaklı Sermaye Piyasaları” konusu ele alınacak.

Sermaye Piyasaları Zirvesi, Dünya Bankası Türkiye Direktörü Ulrich Zachau, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in konuşmalarıyla açılacak. Ardından, FİBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin “Sermaye Piyasaları Yoluyla Şirket Finansmanı” konulu bir sunum yapacak. Ernst & Young Türkiye Şirket Ortağı Metin Canoğulları da “Yeni Türk Ticaret Kanunu’nun Sermaye Piyasalarına Etkisi” üzerine görüşlerini paylaşacak.

Zirvenin öğleden sonraki bölümünde ise iki ana oturum gerçekleştirilecek. Özyeğin Üniversitesi’nden Prof. Dr. Celal Aksu’nun başkanlık edeceği, “Sermaye Piyasalarında Teknoloji Kullanımı” konulu ilk oturuma, Takasbank Genel Müdürü Dr. Emin Server Çatana, MKK Genel Müdürü Doç. Dr. Yakup Ergincan, Dünya Bankası Finans Sektörü Uzmanı Isfandyar Zaman Khan ve EMC Genel Müdürü Önder Sönmez katılacaklar.

SPK Başkan Yardımcısı İbrahim Peker’in başkanlığında düzenlenecek, “Sermaye Piyasalarında Yatırımcı Odaklılık ve Yatırımcı Güveni” konulu ikinci oturuma ise Garanti Portföy Genel Müdürü Gür Çağdaş, Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası Genel Müdürü Dr. Çetin Ali Dönmez, İMKB Başkanı Hüseyin Erkan, AK Portföy Genel Müdürü Dr. Alp Keler ve TSPAKB Başkanı Nevzat Öztangut katılacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.