Sephora Türkiye’ye yeni genel müdür

Sephora Türkiye'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

15.02.2019 - 11:19 | Sencer Uçar

Sephora Türkiye'ye yeni genel müdür

Sephora Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Sephora Türkiye Genel Müdürü Fevzi Keçeci oldu. Keçeci’nin koltuğu devraldığı isim Beyhan Figen ise Sephora İtalya Genel Müdürü olarak atandı.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nde tamamlayan Keçeci, kariyerine Ernst & Young bünyesinde finansal denetim bölümünde başladı. Sonrasında Unilever Türkiye’de bir yıl kadar iç denetim ekibinde görev yapan Keçeci, 2007 yılında Sephora’nın da bir parçası olduğu LVMH bünyesine, Louis Vuitton Türkiye Mali İşler Kontrolörü pozisyonuyla katıldı. Keçeci, daha sonra aynı markanın İtalya’da kurduğu Güney Avrupa bölgesinden sorumlu ofisinde mali işler kontrolörü olarak görev aldı.

Görevine Ocak 2019 itibarıyla başlayan Keçeci, 2015 yılından bu yana finans, hukuk, uyumluluk ve IT birimlerinden sorumlu finans direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.