Senkron’a yeni satış müdürü

Senkron Bilgi Teknolojileri şirketinin satış müdürlüğüne...

21.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Senkron Bilgi Teknolojileri şirketinin satış müdürlüğüne İlter Oktay getirildi. Oktay, bilişim sektöründe 13 yıllık yöneticilik deneyimine sahip bulunuyor.

Sektörel yazılım çözümleri sunan Senkron Bilgi Teknolojileri’nde satış ekibinin başına İlter Oktay getirildi. Satış müdürü olarak göreve başlayan Oktay, Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) projeleri ve sektörel çözümler için hazırlanmış yazılım ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak.

İlter Oktay kimdir?
1976 doğumlu İlter Oktay, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ile İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümlerini bitirdi. Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletmelerde Karar Modelleri ve Stratejik Planlama bölümünde yüksek lisans yapan Oktay, iş hayatına 1996 yılında Verto Grup’ta proje müdürü olarak başladı. Daha sonra, Sabri Özel Triko’da bilgi işlem müdürlüğü, Perkon’da proje ve satış müdürlüğü ve Mavi İletişim Bilgi Sistemleri’nde satış müdürlüğü yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.