Şekerbank kurumsal web sitesini yeniledi

Bu yıl 55. yılını kutlayan Şekerbank, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni interaktif...

04.11.2008 - 11:13 | MediaCat

Bu yıl 55. yılını kutlayan Şekerbank, müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni interaktif uygulamalarını hayata geçiriyor. Kurumsal internet sitesi www.sekerbank.com.tr ’yi ve internet şubesini yenileyen Şekerbank, internet şubesinden havale, EFT, motorlu taşıt vergisi, fatura, kira ödemeleri gibi birçok bankacılık hizmetini ücretsiz sunuyor.

Kullanım kolaylığı sağlayan yeni web sitesi ve internet şubesiyle hizmet veren Şekerbank, internet şubesinde Mobil İmza, ŞekerŞifre cihazı, SMS Şifre gibi ek güvenlik sağlayan uygulamalarını da ücretsiz sunuyor.

Anadolu Bankacılığı’nı kendine misyon edinen Şekerbank’ın yeni web sitesinde, Anadolu’daki düşük hızlı internet bağlantıları sebebiyle, internet şubesinin hızlı yüklenmesi için de çözüm üretildi. Sitenin rahatça kullanılabilmesi için, basit bir kodlama tekniği ile çok düşük dosya boyutları elde edildi.

www.sekerbank.com.tr adresinden hizmet veren site, ana sayfası birçok içeriği barındırmasına rağmen özel çözümlerle yalın bir hale getirildi. Sitede özel banner sistemi, yatay ve dikey kaydırma ihtiyacına gerek kalmadan tüm sayfanın ekranda göründüğü bir tasarıma gidildi. Şekerbank’ın web sitesiyle beraber internet şubesi de yenilendi. Yenilenen internet şubesinde, hızlı kullanıma uygun üst düzey bilgisayar programlarının arayüzleri kullanıldı. Gözü yormayan ve gri zemin üzerine yüksek kontrast renkler ile çok daha rahat algılanabilir bir arayüz oluşturuldu.

www.sekerbank.com.tr’de, birçok bankanın internet şubesinin aksine farklı çözünürlüklere uyum sağlayan bir sistem oluşturuldu. Ekranın tümünü dolduran yapısıyla, içerikler daha net okunur hale geldi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.