Schneider Electric’te global atama

Schneider Electric Türkiye, İran ve Orta Asya Endüstri İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan isim belli oldu.

12.01.2018 - 13:39 | MediaCat

Schneider Electric'te global atama

Enerji yönetimi ve otomasyon alanlarında faaliyet gösteren Schneider Electric’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Schneider Electric Türkiye, İran ve Orta Asya Endüstri İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Esin Gül oldu. Gül, yeni görevinde şirketin makine ve proses otomasyonu çözümlerinin tüm satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini makine mühendisliği alanında alan ve 2002 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi MBA Programı’nı tamamlayan Gül, Schneider Electric bünyesine 2007 yılında ürün müdürü olarak katıldı. Kariyerine Schneider Electric Makine İmalatçıları Satış Müdürü olarak devam eden Gül, 2016 yılında Orta Doğu Bölgesi Sistem İntegratörleri Proses Otomasyonu Satış Direktörü olarak atandı ve bu görevinde Türkiye, BAE, Pakistan, Suudi Arabistan başta olmak üzere birçok Körfez Bölgesi ülkesinde projelerin satış faaliyetlerinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.