Sbarro iflas haberlerine açıklama getirdi

Medyada 5 Nisan 2011 tarihinde yer alan “Dev pizza zinciri iflas korumaya başvurdu” konulu haberlere istinaden, Sbarro Türkiye pazarına ilişkin açıklama yaptı.

07.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Medyada 5 Nisan 2011 tarihinde yer alan “Dev pizza zinciri iflas korumaya başvurdu” konulu haberlere istinaden, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla Sbarro Türkiye pazarına ilişkin şu açıklamayı yapılmıştır:

 

Dünyada 40’tan fazla ülkede 1000’in üzerinde restoranıyla hizmet veren dünya pizza zincirlerinden Sbarro, sermaye yapısını ve operasyonel esnekliğini güçlendirmek için yeniden yapılanma kararı almıştır.

 

Merkezi New York Melville’de bulunan Sbarro, ortaklarının önemli desteğiyle aldığı bu kararla birlikte, 2011 mali yılında güçlü bir gelir performansına sahip olmayı hedeflemektedir.

 

Dünyanın en çok tanınan restoran markalarından biri olan Sbarro’nun yeniden yapılanma planı ileriye dönük büyüme yolu açmasından dolayı önemli bir fırsat sunmaktadır. Uzun vadeli bir başarı için şirketi güçlü bir şekilde konumlandıracak bir sermaye yapısıyla bu süreçten en hızlı şekilde çıkacaktır

 

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de operasyonlarına kesintisiz olarak devam etmektedir.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.