Tüted iletişim ajansını seçti

Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği (TÜTED), 2010 yılında başlattığı değişim ve gelişim rüzgarını 2011’de de devam ettiriyor

07.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği (TÜTED), 2010 yılında başlattığı değişim ve gelişim rüzgarını 2011’de de devam ettiriyor. İletişim faaliyetlerini Marjinal Porter Novelli ile birlikte yürütmeye başlayan Dernek, www.tuted.org.tr adresindeki web sitesini de baştan sona yeniledi.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu ve Dernek Müdürü Şebnem Gökçe’nin tasarım ve içerik konusunda gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda tamamlanan site, sektör temsilcilerinin katkılarıyla beslenerek sürekli geliştiriliyor. Derneğin yenilenen sayfasında, düzenlenen etkinliklere, sektör haberlerine, önemli isimlerin köşe yazılarına ve röportajlarına ulaşmak mümkün. Site sektör temsilcilerinin yüzleştiği problemlerin, yaşanan gelişmelerin, başarı hikayelerinin paylaşılması için sektör özelinde bir platform sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.