Satan reklam yaratmak

Luke Sullivan ve Sam Bennett'ten reklamcılığın incelikleri.

15.10.2015 - 11:42 | Ozan Mert

satan reklam yaratmak

Bugüne kadar dünyada ve ilk defa Türkçe olarak yayımlandığı 2001 yılından bu yana Türkiye’de reklam sektörünün her alanından yaratıcıya yol göstermiş olan Satan Reklam Yaratmak, günümüz pazarlamasının yeni koşullarını kapsayacak şekilde güncellenmiş olarak yeniden raflarda. Luke Sullivan, marka hikâyesinin nasıl işleneceğini ele aldığı kitabının bu yeni baskısında geleneksel mecralar olan televizyon, radyo, basın ve açıkhavaya yönelik orijinal gözlemlerini, dijital stratejist Sam Bennett’in katkılarıyla, dijital mecra ve dijital araçların kullanımı konusundaki düşünceleri ve öğretileriyle pekiştiriyor.

Reklamcılığın klasik kitabının bu yeni baskısı genel prensiplerin yanı sıra dijital dünyaya uygun yeni bölümler ve güncellemeler, sosyal medyayı ve son 10 yıldır filizlenen yeni platformları etkin kullanmak konusunda öneri ve örnekler, reklamcılıkta neyin değiştiği ve neyin değişmediği konusunda gözlemler ve reklamcılığın geleceğine dair keskin öngörülerle bütünlüklü bir rehber teşkil ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.