Jack Dorsey’den Türk öğrencilere davet

Twitter Kurucu ve CEO'su iki öğrenciyi San Francisco’ya çağırıyor.

15.10.2015 - 13:52 | MediaCat

Dünyanın en revaçtaki dijital platformlarından birinin sahibi olsaydınız ve iki üniversite öğrencisi platformunuzun açıklarını bulup size onu geliştirmek için çözümler sunsaydı ne yapardınız? Twitter Kurucu ve CEO’su Jack Dorsey, tercihini gördüğü potansiyeli değerlendirmekten yana kullananlardan.

Twitter ve Periscope’ta buldukları açıklar için çözüm üreten Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü öğrencileri Batuhan Katırcı ve Cihan Nalbant, dikkatini çekmeyi başardıkları Jack Dorsey’nin davetiyle San Francisco’ya gidecek iki şanslı genç. Twitter’ın yeni ürünlerinin tanıtılacağı, dünyanın önde gelen mühendislerini ağırlayacak Twitter Flight organizasyonuna katılacak Katırcı ve Nalbant, 21 Ekim’de gerçekleşecek organizasyon vesilesiyle projelerini yatırımcılara tanıtma fırsatına kavuşacak ve bir iş modeli olarak Twitter’ın kullanımına dair bilgi alma imkânına erişecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.