MediaCat

Sardis Ödülleri sahiplerini buldu

Finans sektörünün en inovatifleri ödüllerine kavuştu.

Sardis Ödülleri sahiplerini buldu

Finans sektöründe pazarlama başarılarını ve en inovatif projelerin ödüllendiren Sardis Ödülleri‘nde bu yılın kazananları belli oldu.

Bu yıl 300’e yakın başarılı projenin başvurduğu Sardis Ödülleri’nde kazananlar, Mapfre Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nazan Somer Özelgin başkanlığında bir araya gelen jürinin değerlendirmesiyle belirlendi.

Başvuruların 5 ana bölüm ve 74 kategoride değerlendirildiği Sardis Ödülleri’nde 12 Altın ve 37 Gümüş Sardis sahiplerini buldu. Her ana bölümde en çok puan toplayan finansal kuruluşlara ise özel ödüller verildi. Bu kapsamda Türkiye İş Bankası, Yılın En İnovatif Finansal Kuruluşu, Yılın En Yenilikçi Finansal Kuruluşu, Yılın En Yaratıcı Finansal Kuruluşu ödüllerinin yanı sıra “İşte Benim Maximum’um” projesiyle Sardis Büyük Ödülü’nü de kucakladı. Türkiye İş Bankası adına ödülleri Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen aldı.

Simge Fıstıkoğlu sunuculuğunda gerçekleşen ödül gecesinde, Yılın Veriyi En Stratejik Kullanan Finansal Kuruluşu ödülü Akbank‘a, Yılın En Sorumlu Finansal Kuruluşu Ödülü ise iyzico‘ya takdim edildi. Ödülleri Akbank adına Akbank Dijital Tasarım ve İnovasyon Bölüm Başkanı Burcu Küçükünal ve iyzico adına iyzico Pazarlama İletişimi Yöneticisi Mustafa Güler ile PunchBBDO Yönetici Kreatif Direktörü Erçin Sadıkoğlu kabul etti.

Simge Fıstıkoğlu, Akbank Dijital Tasarım ve İnovasyon Bölüm Başkanı Burcu Küçükünal
Simge Fıstıkoğlu, PunchBBDO Yönetici Kreatif Direktörü Erçin Sadıkoğlu, iyzico Pazarlama İletişimi Yöneticisi Mustafa Güler

İnovasyon Bölümü‘nün Altın Sardisleri, Yeni Ürün ve Hizmet İnovasyonu kategorisinde İstanbul Dijital Medya A.Ş. ile birlikte gerçekleştirdiği İstanbulkartMobil ile Şehri Doya Doya Yaşa projesi ile Belbim Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye; İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları, Hedef Kitleye Özgü İnovasyon ve Sürdürülebilirlik Odaklı İnovasyon kategorilerinde ise sırasıyla Workup & Workup Ağrı Girişimcilik Programı, İmeceMobil ve Geleceğe Orman projeleriyle Türkiye İş Bankası’na verildi.

Sardis Ödülleri’ne bu yıl eklenen Veri Teknolojileri Bölümü‘nde ise Altın Sardislere hak kazanan uygulamalar, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi kategorisinde EnerjiSA tarafından gerçekleştirilen Dijital E.A.S.Y. (Etkinliği Artırılmış Satış Yönetimi) projesi; Kişiselleştirilmiş Finans Önerileri kategorisinde ise Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilen Finansal Sağlık projesi oldu.

Teknolojinin Yenilikçi Kullanımı Bölümü‘nün Ses Teknolojileri kategorisinde Türkiye İş Bankası, Yapay Zekâ Destekli Kişisel Asistan Maxi, En Başarılı Güvenlik Çözümü kategorisinde ise Finartz, Secure e-Commerce 2.0 ile Altın Sardis almaya hak kazandı.

Yaratıcılık Bölümü‘nde Yaratıcı İletişim, En İyi Reklam Filmi ve En İyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı kategorilerinde verilen Altın Sardisleri ise ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu’nun Sanat Güneşi Zeki Müren’i canlandırdığı İşte Benim Maximum’um kampanyasıyla Türkiye İş Bankası topladı.

Son olarak Pozitif Sosyal Etki Bölümü‘nde iyzico, İyiliğe Katıl – 14 Şubat Sevgililer Günü projesiyle Pozitif Sosyal Etki kategorisi Altın Sardis’ini eve götürmeye hak kazandı.

2022 Sardis Ödülleri’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilir, ödül seremonisini Sardis Awards YouTube hesabından tekrar izleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.