MediaCat

Sardis Ödülleri’ne başvurular uzatıldı

Finans sektörünün en iyilerini ödüllendiren organizasyonda son başvuru tarihi 3 Eylül’e dek uzatıldı.

Sardis Ödülleri’ne başvurular uzatıldı

Birbirinden başarılı ilklere ve projelere ev sahipliği yapan Türkiye finans sektöründeki inovasyon ve pazarlama başarısını kutlamak ve alandaki en iyi projeleri ödüllendirmek üzere hayata geçirilen Sardis Ödülleri ikinci yaşını kutluyor.

2019’da finans sektörünün yoğun ilgi gösterdiği yarışma, ikinci yılında da benzer bir ilgiyle karşı karşıya. Bu sebeple; bankalar, sigorta şirketleri ve fintek şirketlerinin yanı sıra finansal kuruluşlara hizmet veren ajansların da katılımına açık olan yarışmanın başvuru süreci 3 Eylül’e dek uzatıldı.

İnovasyon, Yaratıcılık ve Pozitif Sosyal Etki bölümlerinin altındaki 10 ayrı kategoride başvurulara açık olan organizasyonda yarışan projeler arkalarındaki stratejik düşünce, geliştirilen çözüm fikri ve çizilen yol haritası üzerinden değerlendirilmeyi bekliyor.

Ödüller hakkında detaylı bilgilere sardisawards.com üzerinden ulaşabilir, başvurularınızı 3 Eylül tarihine kadar online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.