MediaCat

Finans sektörünün en inovatifleri sahnede

Finans sektörünün en iyilerini belirlemek üzere yola çıkan Sardis Ödülleri’nin ilk yılının kazananları belli oldu.

Finans sektörünün en inovatifleri sahnede

Manisa’nın Salihli ilçesi, M.Ö. 7’nci yüzyıldan M.S. 7’nci yüzyıla kadar gerek ticaret gerek ulaşım pek çok açıdan medeniyetleri birbirine bağlayan Sardis kentiydi. Çok uzun süreler Lidyalıların başkenti olan şehrin belki de bilinen en önemli, en merak uyandırıcı özelliği dünya tarihinde devlet güvencesinde paranın basıldığı ilk yer olmasından geliyor.

İşte adını bu tarihi imzadan alan Sardis Ödülleri de bu yıl ilk kez, finans sektöründe inovasyonu ve pazarlama başarısını kutlamak; bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar ve finansal kuruluşlara hizmet veren ajanslar tarafından hayata geçirilen en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendirmek üzere hayata geçirildi.

Ürün ve Hizmet İnovasyonu, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi, İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları, Entegre İletişim, Dijital Pazarlama, Ekosistem Stratejisi, Kurum İçi İnovasyon, Pozitif Sosyal Etki ve Kurumsal İletişim olmak üzere toplam 9 bölüm ve 40 kategoride başvurulara açılan Sardis Ödülleri’nde, biri Büyük Ödül olmak üzere toplam 33 ödül sahiplerini buldu.

“Daha inovatif işler bekliyoruz”

Jüri heyeti başvurulara ilişkin değerlendirmesinde sektörün tüm problemlerinin görüldüğünü ancak beklentinin yüksek olduğunu “Daha inovatif işler bekliyoruz” mesajı ile verdi.

Garanti BBVA eski CEO’su ve Selendi Şarapları Kurucusu Akın Öngör’ün jüri başkanlığında gerçekleştirilen değerlendirmelerde jüri heyetindeki isimler şu şekildeydi: Ziraat GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kırbaş, FODER Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Köksal, Vakıf Faktoring Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Aynur Eke, ING Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Bahadır Şamlı, KONDA Araştırma ve Danışmanlık Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Ağırdır, Akbank Strateji Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce, Enpara.com Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen, Garanti BBVA Müşteri Çözümleri ve Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, Adım Adım Derneği Kurucusu Doç. Dr. Itır Erhart, Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko, GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, Garanti BBVA eski Genel Müdür Yardımcısı Halil Hüsnü Erel, Albaraka Türk Genel Müdür Yardımcısı Hasan Altundağ, Core Strateji Kurucusu İhsan Elgin, Deeper Yönetici Ortağı İhsan Özçıtak, Arçelik Üretim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Öztürk, Bloomberg HT Editörü Sefa Yüksel, Fintech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, Teknoloji Uzmanı Serdar Kuzuluoğlu, Abu Dhabi Islamic Bank Chief Digital Officer’ı Serhat Yıldırım, Türkiye İş Bankası Kurumsal İletişim Koordinatörü Suat Sözen, Bayazıt Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu Tayfun Bayazıt ve Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan.

Sardis Büyük Ödülü’nün sahibi VakıfBank

MediaCat tarafından bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlar tarafından hayata geçirilen en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendirmek üzere bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Sardis Ödülleri’nde dokuz ana bölüm altındaki 40 kategoride toplam 34 proje ödüle layık görüldü.

Sektörden birçok profesyoneli bir araya getiren ödül töreninde; Ürün ve Hizmet İnovasyonu, Dijital Pazarlama, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi, Ekosistem Stratejisi, İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları, Kurum İçi İnovasyon, Entegre İletişim, Pozitif Sosyal Etki ve Kurumsal İletişim kategorilerinde Altın ve Gümüş Sardis ödülleri sahiplerini buldu. Sardis Büyük Ödülü ise VakıfBank Spor Kulübü ile VakıfBank’a verildi.

2019 Sardis Ödülleri’nin tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.