MediaCat

Sardis Ödülleri’ne merhaba deyin

Finans dünyasının en iyilerini ödüllendirecek organizasyon için başvuru süreci başladı.

Sardis Ödülleri’ne merhaba deyin

2000’lerin başında yaşanan krizin ardından atılan adımlar, ortaya konulan yapısal reform ve yasal düzenlemelerle temelleri güçlenen finans sektörü, Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasındaki yerini uzunca süredir koruyor. Ağırlığın bankacılık hizmetlerinde olduğu sektör esasında sigortacılık, ödeme sistemleri, faktöring ve finansman şirketleri gibi kategorilerde de hatırı sayılır birçok oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

İş dünyasının son yıllardaki en önemli gündem maddeleri arasında yer alan dijital dönüşüm ve inovasyon konusunda da rüştünü ispat eden ve bu alanda dünyada standartları belirleyen uygulamalara ev sahipliği yapan sektör, Kapital Medya organizasyonda gerçekleşecek yepyeni bir ödül organizasyonuyla bu başarısını taçlandırmaya hazırlanıyor.

İnovasyon ve üstün pazarlama başarısı

Kurulduğu günden bu yana takip ettiği iş ve markalar dünyasının beklentilerine cevap veren katma değerli işler ortaya koyan Kapital Medya, yepyeni bir ödül organizasyonuyla finans dünyasındaki tüm paydaşları ödüllendirmek için hazır.

Sardis Ödülleri'ne merhaba deyin

Adını Demir Çağı’nda Lidyalıların başkenti olan ve bugün Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Sart Beldesi sınırları içinde yer alan Sardis Antik Kenti’nden alan yepyeni yarışma Sardis Ödülleri, finans sektöründe inovasyonu ve pazarlama başarısını kutlamak; bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri ve diğer finansal kuruluşlar tarafından hayata geçirilen en yenilikçi projeleri ve üstün pazarlama başarılarını ödüllendirmek üzere hayata geçiriliyor. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Sardis Ödülleri, eylül ayında gerçekleşecek ödül organizasyonun ardından ilk sahipleriyle buluşacak.

Sardis Ödülleri’ne kimler katılabilir?

  • Bankalar
  • Sigorta Şirketleri
  • Bireysel Emeklilik Şirketleri
  • Varlık Yönetimi Şirketleri
  • Sermaye Piyasası Kuruluşları
  • Finansal Kiralama Şirketleri
  • Finansal Teknoloji Şirketleri
  • Diğer Finansal Kuruluşlar
  • Diğer Kuruluşlar (Finans kuruluşları ile iş birliği yapan diğer sektörlerden -yazılım, bilişim, telekomünikasyon, perakende, hizmet sağlayıcı- şirketler)
  • Ajanslar (Sadece Entegre İletişim Bölümü’ne, reklamveren şirketleriyle beraber ortak başvuru yapabilirler.)

Jüri yapısı ve ödüller

Ürün ve Hizmet İnovasyonu, Dijital Pazarlama, Müşteri Deneyimi ve Etkileşimi, Ekosistem Stratejisi, İnovatif Hızlandırma ve Kuluçka Programları, Kurum İçi İnovasyon, Entegre İletişim ve Pozitif Sosyal Etki olmak üzere sekiz bölüm ve alt kategorilerinde başvurulara açık olan Sardis Ödülleri, sektörü temsil eden tecrübeli isimlerin oluşturduğu jüri değerlendirmesinin ardından sahiplerine kavuşacak.

Finans sektöründeki şirketleri temsil eden üst düzey yöneticiler, sektör ve teknoloji konusunda kanaat önderi kabul edilen gazeteci/yazarlar, akademisyenler, araştırmacılar ve sektörde etki yaratan işlere imza atmış girişimcilerden oluşacak jüri, biri online olmak üzere iki aşamalı bir değerlendirme sürecinin ardından yılın kazananlarını belirleyecek.

Başvuran projelerin strateji, uygulama ve başarı başlıklarında; sırasıyla yüzde 30, yüzde 30 ve yüzde 40 oranındaki dağılımla değerlendirileceği Sardis Ödülleri’nde Altın, Gümüş ve Bronz Sardis Ödülü’nün yanı sıra jürinin inisiyatifi doğrultusunda Sardis Büyük Ödülü de verilecek.

Bugünden itibaren başvurulara açılan Sardis Ödülleri’ne, 28 Ağustos 2019’a kadar başvuru yapılabilecek. Başvuru yapmak ve organizasyona dair tüm detaylara ulaşmak için Sardisawards.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.