MediaCat

Saran Group’tan Rio 2016 açıklaması

Saran Medya ile TRT arasında anlaşma sağladı.

Saran Group’tan Rio 2016 açıklaması

2016 Yaz Olimpiyatları’nın Türkiye’deki yayın haklarıyla ilgili bir süredir yaşanan belirsizlik nihayete erdi. Sosyal medyada da #TRTOlimpiyatlarıYayınla etiketiyle en çok tartışılan konulardan biri olan Rio 2016’nın yayın hakları konusunda bir açıklama yayınlayan Saran Group, Saran Medya ile TRT’nin yayın hakları meselesinde bir uzlaşıya vardığını duyurdu.

Saran Group’un açıklamasının tam metni şöyle:

Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nın yayın hakları konusunda Saran Medya ile TRT arasında anlaşma sağlanmıştır.

Grubumuz kurumsal olarak; Türk sporcuların da boy göstereceği dünyanın en önemli spor organizasyonunun izleyicilerle buluşması için, ilk günden itibaren gereken tüm iyi niyeti göstermiş ve kamu yararı prensibi çerçevesinde üstüne düşeni fazlasıyla yapmıştır.

Bu süreçte bir devlet kurumu olan ve geçmişten günümüze tüm Olimpiyat Oyunlarını sporseverlerle buluşturan TRT’nin yayınları gerçekleştirebilmesi için her türlü özveri ve fedakarlık, kurumumuz tarafından önceliklendirilmiştir.

Gelinen noktada TRT yönetimi de gerekli özveride bulunmuş ve anlaşma sağlanmıştır.

Bu vesileyle özel olarak, anlaşma sürecindeki katkıları dolayısıyla Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.