MediaCat

Şans getiren atkı bağışı

Cadbury’den Avustralya Milli Ragbi Takımı’na şans getiren aktivasyon.

Valabiler lakaplı Avustralya Ragbi Milli Takımı’nın ana sponsoru Cadbury, geçtiğimiz günlerde yayınladığı cömertlik vurgulu reklam filminin ardından Ogilvy işbirliğiyle takıma şans getirecek bir aktivasyona imza attı.

Şansın spordaki öneminden ve sporcusundan taraftarına herkesin kimi eşyaların şans getirdiğine duyduğu inançtan yola çıkan çikolata markası, taraftarların şanslarını bağışlamasına aracı oldu. Bağışlar 20 metrelik devasa atkıda bir araya getirildi ve önümüzdeki ay Ragbi Dünya Kupası’nda şans getirmesi için takıma sunuldu. Tribünlerle Melbourne’de düzenlenen Bledisloe Kupası’nda buluşan dev atkı önümüzdeki ay Fransa’nın yolunu tutacak.

Çoraptan atkıya, anahtarlıktan formaya türlü ürünlerden yaratılan atkının taraftarın takımla kenetlenmesinin bir parçası olduğunu söyleyen Cadbury Marka Değeri ve Sponsorluk Direktörü Anthony Ho, “Bir takımın ana sponsoru hiçbir maçın sonucuna etki edemez. Cadbury, Avustralya’nın şansını toplayıp bağışlayarak, sonuca etki edebilecek duygusal bir coşku yaratıyor. Bu kadar çok Avustralyalının Valabilere destek için şans tılsımlarını bağışlaması onlarda bir buçuk bardaklık cömertliğin olduğunun kanıtı” yorumunda bulunuyor.

Ogilvy Melbourne Yönetici Kreatif Direktörü Hilary Badger ise her Avustralyalının Fransa’ya gidemeyeceğini ama şanslı atkıyla iyi şanslar dileklerini iletebileceğini ifade ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.