MediaCat

Sandığınız yer olmasa da…

Go Vilnius’tan şehirdeki noel büyüsünü mizahi bir dille ele alan kampanya.

Sandığınız yer olmasa da…

Litvanya’nın başkenti Vilnius’un turizm kurumu Go Vilnius, şehrin az bilinirliğini mizah malzemesine dönüştürdüğü “Vilnius: Amazing wherever you think it is” (Vilnius: Nerede olduğunu düşünürseniz düşünün harika bir yer) kampanyasının devamı niteliğinde bir reklam filmi yayınladı.

Noel’i Litvanya’nın başkentinde geçirmenin cazibesini vurgulayan film için meşhur Noel ilahisi, Vilnius’un yeri sorulduğunda Batı Avrupalılardan alınan çok sayıda yanlış cevaptan esinlenilerek yeniden yaratıldı ve belediye korosu Jauna muzika tarafından seslendirildi.

Bugünden başlayarak Noel dönemine kadar yayınlanacak filmle ilgili Go Vilnius Direktörü Romanovskienė şu yorumlarda bulundu: “Amacımız, Vilnius’un bilinirliğini sürekli olarak artırmak ve bunu pandeminin bitmesini beklemeden başarmamız gerekiyor. Kampanyamızla Vilnius’un bir Noel seyahat destinasyonu olduğu imajını yaratıyoruz ve bu dönemde Vilnius’un ziyaret etmeye değer olduğu mesajını vermek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi standart dışı, yaratıcı çözümler arıyor, ironiden korkmuyor ve tüm bunların Vilnius’un öne çıkmasına ve fark edilmesine yardımcı olacağına inanıyoruz.”

Bechtle&Milzarajs imzası taşıyan filmin yönetmenliğini Rudolfas Levulis üstlendi. Ajans, geçtiğimiz sene de Vilnius’un yeri sorulduğunda verilen yanlış cevapları derlediği, sokak röportajı formatında eğlenceli bir film hazırlamıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.