MediaCat

Domatesin tadı

Tat’ın yeni reklam filmi yayında.

Domatesin tadı

Salça ve domates ürünleri raflardaki yerini “tüketiciyle konuşan” yeni ambalajlarıyla alan Tat, “Yemeğin Tadı Domates, Domatesin Tadı Tat” mottosuyla yeni bir reklam filmi yayınladı.

Mevsiminde özenle seçerek satın aldıkları domatesleri doğrayıp kavanozlara doldurarak saklayanların ekrana taşındığı Havas İstanbul imzalı filmde Tat’ın da ürünlerinde aynı özeni gösterdiği anlatılıyor.

Prodüksiyonunu Shortcut‘ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Müfit Samık oturuyor.

Tat Gıda Pazarlama ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kasia Özgen

Tat’ın Türkiye’de en büyük domates üreticisi konumuna sahip olduğunu ve domates üretimiyle adım attıkları sektörde sofralara daima kaliteli, sağlıklı, kaynağı belli ürünler sunmayı ilke edindiklerini söyleyen Tat Gıda Pazarlama ve Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kasia Özgen, “Yeni nesil beslenme ve yaşam alışkanlıklarını yakından takip eden, pazar araştırmalarını iyi okuyan, trendlerin öncülüğünü yapan bir markayız. Bu sayede hem tüketicilerimize sağlıklı ve güvenilir ürünler sunuyor hem de onların hayatını kolaylaştırıyoruz. Güveni esas alan müşteri odaklı yaklaşımımız, kalitemiz, inovasyon kültürümüzle sektöre liderlik ediyoruz. Tüketicilerimizin beklentilerine cevap vermek için sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz. Bu doğrultuda başta salça ve domates ürünleri olmak üzere tüm ambalajlarımızda yenileme sürecine girdik. Aynı zamanda yeni sezon için hazırladığımız reklam filmimizde de geleneksel yollarla kendi salçasını yapan, domatesini doğrayıp veya rendeleyip dondurarak saklayanlara, aslında Tat’ın onlar için büyük bir titizlikle bu süreci yönettiğini anlatmak istedik. Bu yolculuğu anlatan reklam filmimizde ‘Yemeğin Tadı Domates, Domatesin Tadı Tat’ diyerek yola çıktık. Domates mutfakların vazgeçilmezi, hemen hemen her yemeğin baş tacı. Tat olarak bizim de 54 yıldır bitmeyen tutkumuz. Tüketicilerimize, mevsiminde yetişen en iyi domateslerle özenle hazırladığımız Tat salçalarımız ve domates ürünlerimiz ile en lezzetli yemekleri yapabileceklerini göstermek istedik” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.