MediaCat

Samsung’dan iPhone kullanıcılarına reddetmesi zor teklif

Marka, iPhone kullanıcılarına test sürüşü öneriyor.

Samsung’dan iPhone kullanıcılarına reddetmesi zor teklif

Güney Koreli elektronik devi geçtiğimiz Cuma günü ABD’de iPhone kullanıcılarına en yeni çıkan telefonları Galaxy S Edge+ ve Galaxy Note 5’i ücretsiz deneme şansı vereceğini açıkladı. 30 günlük deneme sürecinde kullanıcılar telefonları diledikleri gibi kullanabilecek. Üstelik bunun için hiçbir bağlılık taahhüdünde bulunmaları da gerekmeyecek.

Artık insanların akıllı telefonlar piyasa sürüldüğünde eskisi kadar heyecanlanmadığını söyleyen Samsung, yürüteceği bu projeyle satışlarını şimdiye kadar Samsung kullanmamış akıllı telefon sahipleriyle artırmayı planlıyor.

iPhone kullanıcılarına erişmek isteyen Samsung, yeni telefonları için test sürüşü öneriyor.

Cnet, iPhone kullanıcılarının projeye ne ölçüde ilgi gösterecekleri konusunda kuşkuların olduğunu belirtiyor. Telefonlar için test sürüşü düzenlemenin bir ilk olmadığını, ABD’li operatör T-Mobile‘ın daha önce müşterilerine bir haftalığına iPhone 5S verdiği bir programının olduğunu hatırlatan Cnet haberinde, Current Analysis’ten Avi Greengart’ın “Bir felaket olmasa da proje T-Mobile’ın beklediği kadar patlama yapmadı” yorumuna yer veriyor.

Kaynak: Cnet, Fotoğraflar: The Verge

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.