MediaCat

Samsung’dan anne ve babalara çağrı

Markanın interneti tadında kullanma çağrısı ebeveynlere seslenen reklam filmiyle devam ediyor.

Samsung’dan anne ve babalara çağrı

Her yaştan bireyi internetin doğru kullanımı konusunda bilinçlendirmek amacıyla 2016’dan bu yana “Siber Zorba Olma! #FarkınaVar”, 2019’dan bu yana da “#İnternetiTadındaKullan” farkındalık kampanyalarını sürdüren Samsung Türkiye, küçük çocukları olan ebeveynlerin bilinçlendirilmesine odaklanan yeni bir çalışmayı hayata geçirdi.

İnternetin sorumlu kullanımına yönelik, özellikle anne ve babalarda farkındalık yaratmak amacıyla hazırlanan çalışmada marka, internetin gerekli önlemler alınmadan kullanıldığı durumlarda çocukların karşılaşabilecekleri olumsuzluklara dikkat çekerek, çocukların güvenli ortamlarda internette gezinti yapabilmeleri için anne ve babalara nasıl önlem alabileceklerini aktarıyor.

Sosyal medyada #İnternetiTadındaKullan etiketiyle yayınlanan reklam filminde arzusu yalnızca sevimli kediyi takip etmek olan ufak çocuğun şahit olmak zorunda kaldığı şiddet, küfür, yaralama gibi olumsuz unsurlar sıralanıyor. Ebeveynlere, çocukların eline verdikleri akıllı cihazlarda kontrolü elden bırakmamalarını tavsiye eden Samsung, bu amaçla geliştirilen Samsung Kids uygulamasıyla çocukların güvenli ortamlarda internette gezinti yapabilecekleri konusunda aileleri bilgilendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.