Samsung ‘Kendi açından çek’ diyor!

Samsung Electronics'in Facebook üzerinde düzenlediği 'Kendi açından çek!' isimli yarışmasına 29 Kasım'a kadar başvurulabilitor.

10.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Samsung Electronics’in Facebook üzerinde düzenlediği  ‘Kendi açından çek!’ isimli yarışmasına 29 Kasım’a kadar başvurulabilitor.

Yarışma en değişik açılardan fotoğraf çekecek katılımcılara, yılbaşına özel çift kişilik tatil fırsatları ve her açıdan fotoğraf çekebilmeye olanak tanıyan yeni Samsung MV800 fotoğraf makinası sunuyor.

Yarışmaya facebook.com/SamsungTurkiye sayfasından ya da kendiacindancek.com’dan katılım gerçekleştirilebilir. Samsung MV800 ile kendi açınızdan nasıl fotoğraf çekebileceğinizi de rapçi Ozbi’nin ağzından dinlemek mümkün.

Birincilik ödülü: ETS Tur’dan yılbaşında 3 gece 4 gün, çift kişilik Paris tatili  ve  1 adet Samsung MV800 fotoğraf makinası
İkincilik ödülü: ETS Tur’dan yılbaşında, Rixos Premium Hotel’de, çift kişilik, 2 gece, her şey dahil tatil  ve 1 adet Samsung MV800 fotoğraf makinası
Üçüncülük ödülü: 1 adet yeni Samsung Multiview MV800 fotoğraf makinası

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.