Samsung kaybettiği güvenin peşinde

Marka Oscar Ödülleri'nde yayınlanan reklam filmleriyle telefonlarının zorlu güvenlik testlerine tabi tutulduğunu hatırlatıyor.

27.02.2017 - 11:35 | Haluk Kasarcı

Samsung kaybettiği güvenin peşinde

Note 7 ile yaşadığı sıkıntıların ardından de facto lideri Jay Lee’nin hakkındaki tutuklama kararıyla bir kez daha sarsılan Samsung, kaybettiği güveni geri kazanmak konusundaki çabalarına Oscar Ödül Töreni yayınında da devam etti.

Hollywood’u buluşturan ödül törenini etkin biçimde kullanmasına alıştığımız marka, dün akşam gerçekleşen 89. Oscar Ödülleri‘ni de boş geçmedi.

“Kalite, önceliğimizdir” teması etrafında şekillenen ve cep telefonlarının son kullanıcıyla buluşmadan önce ne denli zorlu testlerden geçtiğini anlatan reklam filmleriyle tüketicilerine seslenen Samsung, Note 7 kullanıcılarının başına gelenlerin tekrar yaşanmayacağını garanti eden “8 nokta batarya güvenlik testi”ni (8-point battery safety check) de ilk kez bu filmlerde gün yüzüne çıkarıyor.

YouTube’un en popüler içerik üreticilerinden Casey Neistat‘ın yer aldığı bir başka reklam filmini de yine Oscar Ödül Töreni yayınında görücüye çıkaran Samsung, telefonlarının yeni dünyanın içerik üreticilerine nasıl fayda sağladığını anlatıyor.

Samsung, 2015’te Oscar Ödül Töreni’nin sunuculuğunu üstlenen Ellen DeGeneres’le yaptığı sponsorlu selfie hamlesiyle ödüllerin tarihindeki en dikkat çekici işlerden birine imza atmıştı.

Samsung kaybettiği güvenin peşinde

Kaynak: The Verge

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.