MediaCat

Saklı bilgiler diyarı

TikTok’tan Avustralyalılara öğretici ve eğlendirici yüzünü gösteren kampanya.

Saklı bilgiler diyarı

Eğlenmek için girdiğiniz TikTok’ta bugüne kadar hiç duymadığınız ancak öğrendiğiniz andan itibaren hayatınızı kolaylaştıracak içeriklere rastlamak mümkün. TikTok’un Avustralya yapımı yeni reklam kampanyası Now You Know’da öne çıkardığı da tam olarak bu.

We Are Social imzalı kampanya, birbirinden farklı kullanıcıların eğlenceli olduğu kadar bilgilendirici içeriklerle değişen hayatlarını konu alıyor. Filmde TikTok paylaşımlarıyla eğlenceli ve pratik bilgiler sunanlar ise Avustralyalı fenomenler.

TikTok’un playback ve dans videolarıyla dolu olduğuna dair büyük bir yanılgının olduğunu belirten We Are Social Avustralya Yönetici Kreatif Direktörü Ben Clare, “TikTok son yıllarda dünyanın en büyük öğrenim platformlarından biri, temizlikten astrofiziğe, çocuklara zahmetsizce nasıl güneş kremi sürülebileceğine uzanan bir bilgi yuvası oldu. Biz de bunu eşit ölçüde eğlenceli bir yolla öne çıkarmak istedik” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.