MediaCat

Kavurucu sıcaklara çözüm: Ice Whopper

Burger King Japonya’dan alışılmışın dışında bir menü.

Kavurucu sıcaklara çözüm: Ice Whopper

Özellikle bu yıl tüm dünya kavurucu sıcaklarla boğuşurken zor günler geçirdi. İklim krizinin artan etkisiyle sıcaklar giderek daha da büyük zorlukları beraberinde getirecek gibi gözüküyor.

İnsanların yemek yeme alışkanlıkları dahil olmak üzere sıcakların gündelik hayatı etkilemesine atıfta bulunan Burger King Japonya, müşterilerinin burgerlerinin keyfini sıcağa rağmen çıkarabilmesi için alışılmadık bir kampanyaya imza attı ve bir yaz ikramı olarak gördüğü Ice Whopper’ı tanıttı. Yeni Ice Whopper’ın içinde Whopper’ın alevde pişmiş ızgara köftesinin yanında serinlemeniz için soğan ve turşunun arasında bir de buz katmanı yer alıyor.

Burger King’in Coca-Cola işbirliğinde çıkardığı sınırlı sayıdaki “Summer Love Set” menüsünün içindeki “The chill AF burger” buz gibi bir şişe Coca-Cola’yla birlikte 19-20 Ağustos tarihlerinde Kanagawa Prefecture plajında sadece rezervasyonla servis edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.