Sahibinden iPhone uygulaması 10 milyon oturuma ulaştı

11 yıldır emlak, vasıta, ürün ve hizmet alım satımını sağlayan sahibinden.com’un iPhone uygulamasında altı ay gibi kısa bir sürede 10 milyon oturum açıldı.

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

11 yıldır emlak, vasıta, ürün ve hizmet alım satımını sağlayan sahibinden.com’un iPhone uygulamasında altı ay gibi kısa bir sürede 10 milyon oturum açıldı.

sahibinden.com iPhone uygulaması ile 2,3 milyonu aşkın ilan arasında arama yapıp, ilan detaylarına ulaşabilen kullanıcılar, ilanların fotoğraflarını büyüterek gezinme şansına sahipler. Yaptıkları işlemleri, gönderdikleri ve aldıkları mesajları, favori ilanları ile aramalarını cep telefonlarından kolayca yönetebilen kullanıcılar, telefon numaralarına tıklayarak ilan sahiplerini arayabiliyor.

En yakın emlak sahibinden.com iPhone’da

Sahibinden.com, iPhone uygulamasına “Yakınımda Ara” özelliğini ekleyerek yeni bir hizmeti daha hayata geçirdi. Bu hizmet sayesinde iPhone kullanıcıları, 5 kilometreye kadar çevresindeki emlakların ilanlarına ulaşabiliyor ve tek tıkla arayabiliyor.

iPhone uygulamasının ilgi gördüğünü söyleyen sahibinden.com Genel Müdürü Burak Ertaş, “Altı ay gibi çok kısa bir sürede kullanıcı sayımız 220 bini geçti. iPhone hizmetimiz ile kullanıcıların mobil cihazlarından iyi bir sahibinden.com deneyimi yaşayabilmelerini amaçladık ve amacımıza ulaştığımızı düşünüyoruz. sahibinden.com olarak, önümüzdeki dönemde de, özellikle mobil hizmetler alanında, ziyaretçilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarını karşılayacak farklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.