Kotex ve Arzu Kaprol ile stil yarışması

“KOTEX Türkiye”, Facebook’taki sayfasında Arzu Kaprol ile “En Renkli ve Sıradışı Stil” yarışması düzenliyor.

08.08.2011 - 00:00 | MediaCat

“KOTEX Türkiye”, Facebook’taki sayfasında Arzu Kaprol ile “En Renkli ve Sıradışı Stil” yarışması düzenliyor. Facebook’taki KOTEX stil yarışması, Paris Moda Haftası’nda gerçekleşecek Arzu Kaprol defilesini izleme ve ünlü tasarımcıyla stil ve moda konulu bir “workshop”a katılma şansı veriyor.

En renkli ve sıradışı stilin seçileceği yarışma, 4 Eylül tarihlerine kadar sürecek. Yarışma sonunda belirlenecek 1 stil sahibi, Paris Moda Haftası’nda Arzu Kaprol defilesini izleme ve “backstage”de bulunma şansı yakalarken, 10 kişi Arzu Kaprol’la stil ve moda üzerine 2 günlük özel bir “workshop”a katılma fırsatı kazanacak.

KOTEX’in Arzu Kaprol ile gerçekleştirdiği stil yarışmasına katılmak isteyenlerin, en renkli ve sıra dışı stillerini yansıtan fotoğraflarını, 4 Eylül 2011’e kadar Facebook’taki “Kotex Türkiye” sayfasında (http://www.facebook.com/KotexTurkiye) paylaşarak başvurmaları gerekiyor. Arzu Kaprol başkanlığındaki jürinin değerlendirmesinin ardından 1 kişi, Paris Moda Haftası’nda Arzu Kaprol defilesini izlemek üzere Ekim 2011’in ilk haftasında 2 gece 3 gün Paris’e gidecek. Jüri ayrıca, Arzu Kaprol’un 15-16 Eylül’de düzenleyeceği 2 günlük “workshop”a katılarak modaya yakınlaşacak olan 9 stil sahibini de belirleyecek. Kazanacak 1 kişi ise, Facebook/Kotex Turkiye sayfasında en çok “Like” alan stil sahibi olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.