MediaCat

Sahibinden.com’da üst düzey atama

Sahibinden.com’da pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Sahibinden.com’da üst düzey atama

Elektronik ticaret ve ilan platformu Sahibinden.com’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazım Erdoğan oldu.

20 yıllık kariyeri boyunca alanında üst düzey sorumluluklar üstlenen Nazım Erdoğan, Sahibinden.com’un pazarlama departmanı bünyesindeki segment ve gelir yönetimi, iş zekâsı, online pazarlama, marka ve iletişim birimlerinden sorumlu olacak.

Lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan ve aynı üniversitede MBA eğitimi alan Erdoğan, Aygaz bünyesinde adım attığı kariyerini Beko Elektronik ve Turkcell’de farklı birimlerde pazarlama müdürü göreviyle sürdürdü. Ardından BNP Paribas iştiraki TEB’de dijital bankacılıktan sorumlu müdür ve direktör olarak görev alan Erdoğan, Alfa Bank Bireysel ve Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevinin sonrasında son olarak BNP Paribas Cardif Pazarlama ve Dijitalden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak çalışıyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.