sahibinden.com iki kategoride ödüle layık görüldü

Bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyelerinin her sene Türkiye'de gerçekleştirilen...

11.06.2009 - 11:43 | MediaCat

Bilişim, medya ve iş dünyasının önde gelen isimlerinden oluşan jüri üyelerinin her sene Türkiye’de gerçekleştirilen başarılı projeleri ödüllendirdiği Altın Örümcek yarışmasında bu yıl; “En İyi E-ticaret” ve “En İyi Seri İlan” kategorilerinde, sahibinden.com ödüle layık görüldü. Çevrimiçi satış yapmak amacıyla hazırlanmış portalların yer aldığı “E-ticaret” kategorisinde sahibinden.com, rakiplerini geride bırakarak en iyi portal seçildi. Aynı zamanda satışa uygun hizmet ve ürün ilanlarının yer aldığı “Seri İlan” kategorisinde de, Altın Örümcek’in sahibi oldu.

7 ana grup altında toplanmış 98 ana kategoriden oluşan sahibinden.com’da; emlaktan otomobile iş makinelerinden cep telefonlarına bisikletlerden hamile kıyafetlerine kadar birçok ürün alınabiliyor, satılabiliyor. Üye olmanın ve ilan vermenin ücretsiz olduğu platform, bünyesinde bulunan yaklaşık 900 bin aktif ilanla Türkiye’nin en çeşitli ve en kapsamlı ilan portföyüne sahip. Ayda 1,5 milyar dolarlık ticaretin gerçekleştiği platformun aylık sayfa görüntülenme sayısı ise 1 milyardan fazla.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.